Моє навчання



Навчально-практичний тренінг

10 - 12 грудня 2015 року в м. Ірпінь Київської області за сприяння  Всеукраїнського фонду "Крок за кроком" у межах програми "Школа як осередок розвитку громади" відбувся навчально-практичний тренінг "Кола друзів". Участь взяли представники 5 областей України (Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Луганської, Харківської). Тренери: Колін і Джекі Ньютони (Великобританія).




Під час тренінгу було презентовано та опрацьовано інноваційну (інклюзивну) методику "Кола друзів" (Circles of friends), яка забезпечує залучення до колективу  однолітків "фокусної дитини" будь-якого віку, яка стикається з труднощами в школі через індивідуальні особливості (або порушення) розвитку, особисту кризу чи проблемну поведінку.
Базовим принципом вищезазначеної методики є мобілізація ресурсів однолітків "фокусної дитини" для того, щоб підтримати її, допомогти вирішити проблеми. При цьому роль дорослого зводиться до організації кола та щотижневих зустрічей з учасниками кола і фокусною дитиною (тривалість зустрічей - 20-30 хв.) для активізації процесу вирішення проблем на ранніх етапах. 
Далі успішні кола друзів часто перетворюються на сталі самодостатні структури, які забезпечують підтримку "фокусної дитини" та не передбачають необхідності регулярного залучення дорослих. Така робота дає відчутні результати.
(За матеріалами тренінгу)



 Фотозвіт про навчально-практичний тренінг:










Щабелі мого зростання

2015 р. Тренінги для тренерів "Протидія гендерному насильству. Захист дітей" (у межах проекту "Екстренна підтримка та захист населення, постраждалого в конфлікті на Сході України")
Проект реалізується в Харківській області за сприяння Міжнародного медичного корпусу та Міжнародного жіночого правозахисного центру "Ла Страда-Україна"
Мета проекту: 

20-28 квітня 2015 р. - Участь у Всеукраїнській науково-методичній інтернет-конференції "Андрагогічні засади післядипломної освіти".
Матеріали конференції: http://konferenciya.jimdo.com/


2015 р. Тренінги для тренерів "Методи роботи з підлітками по профілактиці та збереженню їх репродуктивного здоров*я" (за проектом "Збереження репродуктивного здоров*я підлітків - вихованців дитячих будинків та інтернатів")
Проект реалізується в Харківській області за сприяння Благодійної організації "Всеукраїнський Фонд "Єдина родина"
Мета проекту: підвищення компетентності співробітників навчальних закладів
із питань використання в професійній діяльності активних методик ненасильницького спілкування, організації якісного статевого виховання
щодо міжстатевих відносин, профілактики захворювань репродуктивної системи, збереження репродуктивного здоров*я, популяризації активного дозвілля
як альтернативи шкідливим звичкам і раннім статевим стосункам.
У межах проекту укладено навчально-методичний посібник 
"Репродуктивне здоров*я підлітків та учнівської молоді".


2014 р. Тренінг для тренерів за програмою "Сімейні цінності".
Програма упроваджується в навчальних закладах України за сприяння
Міжнародної громадської організації "Рада сімей України".

Мета програми: формування в учнів духовно-моральних засад створення щасливої сім*ї, утвердження гармонійних стосунків з батьками, дітьми, з усім родом.
Методичні матеріали: http://radasimeyua.wix.com/rada-ukraine


2013 р. Тренінг для тренерів за програмою "Дорослішай на здоров*я".
Програма упроваджується в навчальних закладах України за сприяння
Фонду народонаселення ООН.

Мета програми: популяризація серед молоді здорового способу життя 

й важливості цих аспектів для стану репродуктивного здоров*я у майбутньому, сприяння усвідомленню ними необхідності збереження та зміцнення здоров*я 
як важливої складової успішного дорослого життя, формування відповідального ставлення та мотивації до збереження сімейних цінностей, 
закладання основ відповідального батьківства.



2010 р., 2012 р. 
Тренінги для тренерів проекту "Діти+ / Покращення життя ВІЛ-позитивних дітей та їх сімей" ("Формування толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних дітей в умовах навчального закладу")
Проект упроваджується в навчальних закладах України за сприяння 
Всеукраїнської Мережі людей, що живуть з ВІЛ.
Мета проекту: сприяння формуванню толерантного ставлення педагогів
та вихователів до ВІЛ-позитивних дітей у закладах шкільної та дошкільної освіти.
Методичні матеріали: http://network.org.ua/library/guidelines/
      


2006 р., 2012 р. 
Тренінги для тренерів курсу "Школа проти СНІДу" / "Захисти себе від ВІЛ" 
(проект "Профілактика ВІЛ-інфекції на засадах розвитку життєвих навичок")

Комментариев нет:

Отправить комментарий